
Bezoekboerderij Derde Erf
Kom voor een kopje koffie of thee op zondag eens naar Het Derde Erf, de biologische bezoekboerderij.
Kom voor een kopje koffie of thee of een lekker ijsje naar het theehuisje in de schaapskooi bij Het Derde Erf. Het Derde Erf is een biologische bezoekboerderij.
Het Derde Erf heeft sinds kort een medicinale pluktuin. Van de planten worden bijvoorbeeld geneeskrachtige zalfjes gemaakt. Heb je zelf medicinale planten ? Het Derde Erf is dan geïnteresseerd.
Je kunt bij Het Derde Erf ook terecht voor een authentiek potje Boerengolf, een GPS-tocht, een potje Kubb of boogschieten. Ook zijn er alerlei workshops, waaronder creatief, tai chi in de wei, duurzame workshops.
Meer boeren-uitjes met kinderen vind je op deze website van Kidsproof.nl
Het derde erf
Birkstraat 125
3768 HE Soest
Openingstijden
Elke donderdag, vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Korting
Zomertip voor het hele gezin!
Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!
Op avontuur deze zomer
Ontdek deze zomervakantie het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten!
Heel veel speelpret op de boerderij
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier in vakantieBlogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!