Het Groene Huis
Bij het Groene Huis kun je terecht voor allerlei informatie en aktiviteiten op landgoed Schothorst.
Het Groene Huis is gelegen op Park Schothorst. De Middeleeuwse boerderij, het Middeleeuws Erf, het Sibbehuis, de schapenstal, de sterrenwacht, het bijenhuis en het gebouw van tuindersvereniging De Breede Morgen zijn allemaal gelegen in het prachtige park.
En er wordt van alles georganiseerd, zoals de Vikingweekenden op het Middeleeuws erf, allerlei speurtochten en natuurbeleveningskaarten die te downloaden zijn van de site en te lezen in de groene agenda met allerlei activiteiten.
Bezoekers kunnen de activiteiten op het Middeleeuws Erf op bepaalde tijden bekijken en er zelf aan meedoen. Dit is zowel voor kinderen als voor de ouders leuk en leerzaam. De toegang is gratis.
Leuke locaties om te wandelen met je kids vind je bij Kidsproof.
Het Groene Huis
Schothorsterlaan 21
3822 NA Amersfoort
Openingstijden
klik op de roze button voor de openingstijdenPrijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfst- of winterweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme chocolademelk! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
6x de leukste dierenuitjes in de Gelderse Vallei
Ben jij ook zo gek op dieren en heb jij zin in een onvergetelijk dagje uit? Wij hebben 6 leuke dierenuitjes in de Gelderse Vallei voor je op een rijtje gezet. Met deze tips weet je zeker dat het een dag wordt om nóóit meer te vergeten! O ja, ook leuk voor (groot)ouders... Lees je mee?
Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes
Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 10 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.