Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zomer kabouterwandeling

Wandel de kabouterroute op landgoed Schothorst en wie weet kom je wel een kabouter tegen!

Op Landgoed Schothorst is er een leuke activiteit voor kinderen in de leeftijd van 3-6 jaar. De kinderen zijn samen met hun begeleiders welkom om een leuke wandelroute te lopen: Zomer Kabouterpad!

De route is ongeveer 1,5 kilometer lang. Onderweg is van alles te zien en te doen. En wie weet kom je een kabouter tegen. Je begint bij de voordeur van Het Groene Huis.In de groene kist vind je een beschrijving van de wandelroute met alle opdrachten.

Kom dus vooral genieten met je kinderen van de mooie natuur met leuke wandelroutes op Landgoed Schothorst!

Klik op de roze website button voor meer info of om een wandeling te downloaden.

Tip: Het Groene Huis biedt ook leuke kinderfeestjes in de natuur aan. 

Het Groene Huis

Openingstijden woensdag 21 juni 2023 tot woensdag 20 september
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Het Groene Huis

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Speeltuin, terras en een prachtige omgeving

Bij dit restaurant is het echt genieten! Eten, drinken en de kids lekker spelen bij restaurant Soesterdal

Zomer in Zeist

Zomer in Zeist: avonturen voor kinderen (én ouders!) om nooit te vergeten!

Vrij zwemmen in de vakantie

Bij het veelzijdige zwembad in Ede kan je je zowel binnen als buiten heerlijk zwemmen!
Aanbeveling

Future Village – Bouwspot voor jongeren

Kom het bos om toveren tot een creatief festivaldorp vol kunst en avontuur in de zomervakantie!
Reserveer

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei

Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief