Het huis dat stopte met staan 8+
Een bijzondere familievoorstelling van Theatergroep De Horde over thuis, veerkracht en verbeelding.
Soms zet een voorstelling je aan het denken én neemt die je helemaal mee in een bijzonder verhaal. Wij houden van dit soort familievoorstellingen die nog lang blijven hangen.
Waar gaat deze theatervoorstelling over?
Een huis dat ineens besluit weg te vliegen. Dat is het begin van Het huis dat stopte met staan. Samen met mama en oma gaat een kind op reis, op zoek naar een nieuwe plek om thuis te zijn. Theatergroep De Horde vertelt dit verhaal met spel, objecttheater, miniaturen, schaduwen en livemuziek.
De voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en raakt op een toegankelijke manier thema’s als familie, verandering, vluchten en veerkracht. Juist door de speelse en beeldende stijl ontstaat alle ruimte om samen na te praten.
Waarom wil je deze kindervoorstelling zien?
Dit maakt deze familievoorstelling extra bijzonder:
✓ Een ontroerend en beeldend verhaal over thuis en onderweg zijn.
✓ Verrassende mix van theater, objecten, miniaturen, schaduwen en livemuziek.
✓ Een mooie aanleiding om samen verder te praten over herkenbare en actuele thema’s.
Het huis dat stopte met staan speelt van half oktober 2026 tot begin januari 2027 in theaters door heel Nederland. De voorstelling duurt ongeveer 50 minuten.
Op onze uitagenda vind je nog veel meer mooie familievoorstellingen.
Klik op de roze button en ontdek waar Het huis dat stopte met staan bij jullie in de buurt speelt. Reserveer meteen jullie tickets.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Vikingmarkt
Stap terug in de tijd en ontmoet stoere Vikingen op de Vikingmarkt bij Het Groene Huis!
Vier dierendag tussen buitenvarkens
Laarzen aan en breng de varkens een bezoek tijdens de Open Dag van GoedGehouden varkensboerderijen!
Spinnen- en insectendag
Ga knuffelen met spinnen en insecten bij Kinderboerderij de Veenweide in Soest.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!
Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier
Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.
Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst
Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sports & Swimming in Amersfoort.Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....