Bed & Breakfast Vur de Diek
Op een unieke plek in Spakenburg, aan een jachthaven, direct gelegen aan het Eemmeer.
De B&B bevindt zich net buiten de grenzen van het toeristische vissersdorp Bunschoten-Spakenburg. Naast het uitzicht op het Eemmeer kijk je uit over de vele weilanden. Het dorp is te voet in 15 minuten te bereiken. Op 100 meter afstand is een strand en bij de jachthaven is er een mogelijkheid om bootjes te huren.
Het Bed & Breakfast is geschikt voor kleine gezinnen met kinderen, maximaal 4 personen.
Meer kindvriendelijke verblijfplaatsen in de buurt van Amersfoort vind je op Kidsproof.nl
Holiday in Spakenburg
3752 VB Spakenburg
Prijs
0 tot 4 gratis, 4 tot 12 € 7,50 per nacht, maaltijd €7,50
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Zomerpaleis Het Loo
Een zomer vol spelen en ontdekken bij Paleis Het Loo in Apeldoorn!
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten?
Klimbos Harderwijk
Klaar voor een avontuur tussen de bomen? Kom naar Klimbos Harderwijk, hét familieklimbos op de VeluweBlogs & inspiratie
Alle blogs
12x leuke uitjes op Veluwe
Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!