Hotel De Roskam Achterveld
Hotel Café Restaurant De Roskam in Achterveld heeft een familiekamer voor max. 4 personen.
Hotel Café Restaurant De Roskam is met het openbaar vervoer, wandelend, per fiets en per auto uitstekend bereikbaar. Rondom De Roskam is er ruime parkeergelegenheid.
Aan de voorzijde van De Roskam staat de bijna honderd jaar oude Sint Jozefkerk. Het is hét herkenningspunt om De Roskam gemakkelijk te vinden.
De Roskam heeft een familiekamer waar je met maximaal 4 personen kunt slapen.
Meer leuke slaapplekken met kinderen vind je op Kidsproof.nl
Hotel Cafe Restaurant De Roskam
Hessenweg 212
3791 PN Achterveld
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Zomervakantie bij Het Groene Huis
Gratis zomeractiviteiten in de natuur bij Het Groene Huis in Amersfoort
48-uur Utrechtse Heuvelrug
Samen eropuit op De Utrechtse Heuvelrug, ontdek deze leuke uitjes met de kids
Spelen bij de HappyFarm
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort
Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!