Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJssalon De Spatel

De Spatel: een ijsbeleving op een toplocatie met prachtig uitzicht op de oude botterhaven.

Ijssalon De Spatel in Spakenburg is een plek waar je kan ontspannen met een ijsje, gezellig een kopje koffie kan drinken, of onder het genot van een milkshake kan bijkletsen met een vriend of vriendin.

Elke dag bereiden ze bij De Spatel met de beste Italiaanse grondstoffen de lekkerste ijssoorten in eigen ijskeuken. De absolute toppers zijn MonChou, Spakenburgse Jan-Hagel en Yoghurt en voor de kinderen zijn de smaken Smurf en Unicorn onmisbaar.

Daarnaast vind je hier in het hoogseizoen altijd minimaal vijf soorten sorbetijs, zodat je ook met een koemelkallergie of lactose-intolerantie kan genieten van ons heerlijke ijs.

Van het ambachtelijk bereide schepijs worden ook ijstaarten gemaakt. In het voor- en naseizoen maken worden er ijsbonbons gemaakt. Deze bestaan uit zacht ijs met vier verschillende chocolade coatings. Een echte verwennerij als nagerecht of gewoon lekker bij een kopje koffie.

Met ‘Het ijsbarretje’ heb je je eigen ijskar op locatie. Kies twee smaken en serveer zelf de ijsjes aan je gasten. Het ijsbarretje is verkrijgbaar vanaf 20 tot aan 120 personen en blijft maar liefst zes uur gekoeld.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Mink's IJssalon De Spatel

Oude Schans 25

3752 AG Bunschoten-Spakenburg

Openingstijden Klik door naar de website van De Spatel voor de actuele tijden en prijzen
Mail direct

Mail direct naar Mink's IJssalon De Spatel

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei

Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief