
IJssalon La Gallina
Kom je genieten van een heerlijk ijsje bij IJssalon La Gallina? Er is keuze uit 31 smaken!
IJssalon La Gallina in Barneveld is een Italiaanse ijssalon waar het ijs dagelijks vers wordt bereid. Dit gebeurt in een eigen ijskeuken, de ijskeuken heeft een glazen wand waardoor het zichtbaar is voor iedereen. Leuk hè?
Je kunt kiezen uit maar liefst 31 ijssmaken, het totale assortiment bestaat uit meer dan 70 smaken. Iedere week worden de vaste smaken aangevuld met wisselende smaken, zo is ieder bezoek steeds weer een verrassing en is er voor iedereen een lekker ijsje te vinden.
IJssalon La Gallina heeft twee terrassen, één voor de ijssalon en één rustig terras achter de ijssalon. Liever binnen zitten? Of een ijsje meenemen? Dat kan ook!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Op zoek naar een leuk kinderfeestje? Check dan onze Kinderfeestjespagina.
IJssalon La Gallina
Jan van Schaffelaarstraat 68
3771 BW Barneveld
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie
Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!