Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dansen met je kind!

Dansen met je kind is heerlijk, je kunt samen dansen of misschien wil je kind soms even alleen.

Deze cursus voor 2 & 3 jarigen biedt een breed aanbod aan dans, interactie oefeningen, bewegingsspelletjes, inspirerende thema’s en muziek. Met een duidelijke opbouw & structuur waarin lekker gedanst en bewogen kan worden, in het eigen tempo van het kind (en de ouder).

Oudere of jongere kinderen kunnen gerust meekomen. Er is géén druk bij de lessen en er wordt niet toegewerkt naar een voorstelling of optreden. In het midden en aan het eind van de serie is er een kijkles. Maar je mag er als ouder ook bijblijven als dat nodig is.

Andere lessen die je bij IK BEN ik dans kunt volgen:

– Carryoga ontspannende oefeningen voor moeders/vaders met hun baby of peuter (yoga/dans met je kindje in een draagdoek, vanaf dag 1 tot 1 jaar)
– DansENweerbaarheid danslessen voor kleuters, voor jongens en meisjes (3 t/m 6 jaar)
DansENweerbaarheid voor jongens en meisjes, lessen om kinderen zich blijer en sterker te laten voelen (6 t/m 8 jaar) EXTRA STEUN

Voor actuele tijden en lokaties, kijk op de website van IK BEN ik dans

Meer danslessen vind je op Kidsproof.nl

IK BEN ik dans

Openingstijden

Kijk voor actuele tijden, prijzen en lokaties op de website van IK BEN ik dans

Mail direct

Mail direct naar IK BEN ik dans

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei

Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.