Jeugd Sport- & Cultuurfonds
Heb je een kind dat graag mee wil doen met een cursus bij een culturele instelling? Jeugd Cultuur Fonds
Het Jeugd Sport- en Cultuurfonds Amersfoort is er voor kinderen en jongeren van 6 tot en met 16 jaar, die om financiële reden niet kunnen deelnemen aan actieve sport- of kunstbeoefening.
Het Jeugdcultuurfonds maakt mogelijk dat kinderen uit gezinnen met een minimum inkomen cursusgeld vergoed krijgen voor kunstbeoefening. Het Jeugdcultuurfonds vergoedt 1x per jaar de kosten voor een jaar op les.
Wil je weten welke gemeentes er binnen de provincie Utrecht zijn aangesloten bij het Jeugdcultuurfonds en welke voorwaarden er per gemeente gelden? Dit overzicht vindt je op:
De werkwijze van het Jeugdcultuurfonds wordt uitgelegd in een filmpje.
Lijstjes voor Amersfoort
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum
In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!
48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit
Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!