Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kabouterdag

Kom samen met je gezin naar de Kabouterdag en geniet van alle kabouter activiteiten.

Op zondag 5 oktober is het weer tijd voor de gezellige Kabouterdag op landgoed Schothorst! Een perfect uitje voor het hele gezin.

Leuke Activiteiten voor Kinderen

Tijdens deze dag kunnen kinderen bij het Groene Huis in Amersfoort zelf een kabouter worden met een kaboutermuts en geschminkte wangetjes.

Er  is van alles te doen: een kabouterspeurtocht, een kabouterparcours, dansen als een echte kabouter en knutselen. Daarnaast zijn er voorleesmomenten, een poppentheater en zelfs een kabouterorkest!

En krijg je trek van al dat buitenspelen? Dan staan er een poffertjeskraam en lekkernijen van De Nieuwe Graanschuur klaar om alle kabouterbuikjes weer te vullen!

Benieuwd naar meer informatie? Klik op de roze button.

Tip: Kijk voor meer leuke herfstuitjes voor kinderen op onze uitagenda!

Het Groene Huis

Schothorster- Laan 21

3822 NA Amersfoort

Mail direct

Mail direct naar Het Groene Huis

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Woest en Bijster Kunstfestival

Laat je meevoeren door kunst en natuur rondom Ede tijdens dit leuke festival!

September Me Festival

Kom naar een festival waar muziek, theater en kunst samenkomen!

Spelen en ontdekken in de Struintuin – Slapen

Een tof natuuruitje in Leusden voor kinderen t/m 12 jaar!

Disney On Ice 2025

Boek nu met korting voor de nieuwe, magische ijsshow in de kerstvakantie!

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst

Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sport & Swimming.....
Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....

Leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort

Ben je op zoek naar leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort en Gelderse Vallei? Dan hoef je niet meer verder te zoeken want wij hebben leuke adresjes voor je verzameld. Spelen in de buitenlucht samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes, leuker kan het niet worden toch? Have fun!

9 x leuke pluktuinen in en om Amersfoort

Geniet jij ook zo van de zomer? Alles groeit en bloeit. Je hebt vast ook al die prachtige bloemen en bramenstruiken langs de kant van de weg zien staan. Wij worden er altijd heel vrolijk van! Wat superleuk is, om samen met je kids bloemen of fruit te plukken bij een pluktuin.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief