
Kamp Amersfoort
Kom op zondag naar de rondleiding in Kamp Amersfoort en leer over deze bijzondere plek.
Op en rond het terrein van Kamp Amersfoort vind je verschillende herinneringen aan het Kamp. Deze bezienswaardigheden verwijzen naar de kampgeschiedenis en vertellen het verhaal van wat er op deze plek is gebeurd.
De omgeving van het voormalige Kamp Amersfoort leent zich goed voor een wandeling langs de verschillende monumenten en overblijfselen van het kamp.
Op het terrein tref je informatieborden aan, die tekst en uitleg geven over de bijzonderheden van het gebied.
Wil je je door een ervaren gids laten informeren? Dan kun je deelnemen aan publieks rondleidingen, deze vinden iedere zondag plaats (een aantal data valt af).
Een publieks rondleiding duurt ongeveer 1,5 uur en vindt plaats onder leiding van een ervaren gids. Het startpunt is bij het bezoekersgebouw aan de Loes van Overeemlaan 19.
Aanmelding voor een rondleiding is niet nodig.
Meer ideeën voor kinderactiviteiten, kijk op Kidsproof.nl
Kamp Amersfoort
Loes van Overeemlaan 19
3832 RZ Leusden
Openingstijden
Klik door naar de website van Kamp Amersfoort voor de actuele tijdenPrijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie


Cross de herfstvakantie door!
Het pérfecte actieve gezinsuitje vind je bij Indoor Mountainbike in Almere.
Herfstvakantie Hilversum
Ontdek de leukste herfstactiviteiten in Hilversum samen met Live Hilversum.
Heel veel speelpret in vakantie
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen
Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!