
Kanocentrum Boerderij Berg
Wil je iets actiefs in de natuur doen? Dan is kanoën een leuke en ontspannende optie!
De kanoroute rond Leusden loopt langs de historische liniedijk met oude bunkers en verdedigingswerken. Je komt met de kano op plekken waar je met de auto, fiets of wandelend niet kunt komen. De totale kanoroute is ongeveer 16 km.
Aansluitend kun je genieten van een compleet verzorgde BBQ of buffet en van ambachtelijk gemaakt ijs.
Reserveren kan door te bellen.
Kijk op Kidsproof.nl voor nog meer leuke tips voor kinderuitjes
Kanocentrum Boerderij Berg
Langesteeg 2A
3831 RZ Leusden
Openingstijden
elke dag van 09.00 uur tot zonsondergangPrijs
1-persoons kano € 6,00 per uur, 2-persoons kano € 9,00 per uur, 3-persoons kano € 11,00 per uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Nieuw: Kamperen bij een speelboerderij
Overnacht in safaritent of in je eigen kampeermiddel op deze leuke speelboerderij op de Veluwe!
SPEL: Cornelis Verzamelaar
Speur samen naar antwoorden tijdens dit leuke spel bij het Oude Ambachten & Speelgoed Museum!
100 jaar Fietsend Nederland
Nieuw!Transportfiets, bakfiets en nog veel meer fietsen zie je tijdens deze nieuwe expositie op de VeluweBlogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.
10x restaurants om te lunchen mét speelhoek
Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!