MusicalMini’s Kidsmusical
Musical Mini's bij Kidsmusical is speciaal voor kinderen van 4 en 5 jaar die van zingen en dansen houden.
De MusicalMini’s van Kidsmusical is een groep is voor jongens en meisjes van 4 en 5 jaar die graag willen zingen en dansen.
In deze lessen ga je aan de slag met echte musicalnummers, en aan het eind van de lessen staan deze Mini’s op de planken in een echt theater!
Lokatie: de Gabrie Mehenschool in Kattenbroek.
Meedoen? Proefles? Stuur een mail naar marjolein@kidsmusical.nl
Kidsmusical.nl
Zandkamp 24
3828 GB Hoogland
Openingstijden
op woensdagmiddag van 14.30 tot 15.30 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort
Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!