Spelen in plantsoen
De speeltuin is een plek in de wijk waar kinderen kunnen spelen en ouders elkaar kunnen ontmoeten.
Het Caspar van Wittelplantsoen is een stadspark dat tussen de Groningerstraat, Flevostraat, Puntenburgerlaan en het Meesterwerk ligt in het Soesterkwartier.
Het is een plek voor spelen en ontmoeten. Centraal in het plantsoen is een waterelement aangelegd. Dit is een soortgoot die hoger begint en het water langs speelse watervalletjes laat uitkomen in een ondiepe waterplas. Op de rand van de goot kun je zitten, met je voeten bungelend in het water.
In de plas kunnen kinderen veilig spetteren en spatten, want het water is ondiep. De vele bloemperken geven het plantsoen kleur.
Kijk op Kidsproof.nl voor nog speeltuinen in de buurt
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!
Onze favoriete uitjes in Zeist met kids
Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!
Uitwaaien langs het water
Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan ZeeBlogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.