Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ouder en kind yoga Leusden

Deze workshop biedt ouder en kind de gelegenheid 1 op 1 samen door te brengen.Plezier voorop!

In de hectiek van alledag blijft er voor de ouder vaak weinig tijd over om over om samen met zoon of dochter intensiever in contact te zijn. Deze workshop biedt ouder en kind de gelegenheid anderhalf uur 1 op 1 samen door te brengen. Daarbij staat plezier voorop!
Wel of geen yoga ervaring is niet van belang. Ook opa’s, oma’s, tantes, ooms etcetera zijn welkom.
Daar nodigt het yoga avontuur ook tot uit. Elke workshop is namelijk opgebouwd rond één thema, bijvoorbeeld een reis naar een onbewoond eiland. Alle elementen van de yoga workshop zijn daarop afgestemd: liedjes, yoga houdingen, dansen, tekenen, massage, gesprekjes en het samen ontspannen aan het einde van de les.
De ervaring leert dat deze workshop positief effect heeft op de relatie tussen ouder en kind. De oefeningen uit de workshop kunnen in een paar verloren minuten ook thuis gedaan worden, de kinderen vinden het geweldig. Het samen ‘spelen’, mede door het fysieke contact, heeft een gunstige uitwerking.

Opgave & info: ESENSYA, Jeannine de Klerk: info@esensya.nl of via 06 – 44 62 08 70
 

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Sensya

Máximaplein 7

3832 JS Leusden

Openingstijden Zondag 17 maart voor kinderen van 5 - 6/7 jaar van 15.00 uur tot 16.30 uur
zondag 24 maart voor kinderen van 7 - 9 jaar van 15.00 uur tot 16.30 uur
Prijs €16,50 per koppel, inclusief thee, limonade en lekkere, gezonde snacks.
Mail direct

Mail direct naar Sensya

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amersfoort

Meer inspiratie

Zwempret in de vakantie

Spetteren, plonsen en lol maken! Kom in de herfstvakantie naar R&A Sports en Swimming Vathorst
Aanbeveling

Jeugdtheater Herfststukjes

Avontuurlijk jeugdtheater in de herfstvakantie! Bekijk het grote aanbod aan voorstellingen

Wilde Buitendag Planken Wambuis

Bouw hutten, zoek diersporen en leer vuur maken tijdens de Wilde Buitendag van OERRR bij Natuurmonumenten

DinoAdventures in de herfstvakantie

Ga mee op survivaltocht en red het dinojong bij Dierenpark Amersfoort in de herfstvakantie!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfststukjes- jeugdtheater in de herfstvakantie

Vier de herfstvakantie met jeugdtheaterfestival Herfststukjes! Laat je verrassen door vrolijke peutervoorstellingen, grappige familievoorstellingen en mooie verhalen vol fantasie, muziek, dans en verwondering. Voor kleine kijkers, beginnende pubers én natuurlijk voor ouders, opa’s en oma’s.

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!