Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij & Speeltuin

Kom de dieren aaien en meehelpen met de hokken schoonmaken bij Kinderboerderij de Oude Hofstede

Aan de rand van Ede staat een historische boerderij uit 1879. Hier is Kinderboerderij de Oude Hofstede gevestigd.

Kom lekker cavia’s knuffelen, geitjes aaien, loslopende kippen voeren en de hokken schoonmaken. En dat allemaal gratis!

De naastgelegen speeltuin is ook gratis voor en superleuk voor kids. Op de kinderboerderij worden ook regelmatig leuke evenementen georganiseerd, neem snel een kijkje! 

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Ontvang onze nieuwsbrief vol tips in je mail!

Kinderboerderij de Oude Hofstede

Bovenbuurtweg 35

6717 XA Ede

Openingstijden Maandag: 9:00 - 17:00 uur
Dinsdag: GESLOTEN
Woensdag: 9:00 - 17:00 uur
Donderdag:9:00 - 17:00 uur
Vrijdag: 9:00 - 17:00 uur
Zaterdag: 9:00 - 17:00 uur 
Zondag: 9:00 - 17:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij de Oude Hofstede

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Telekids Musicalschool Amersfoort

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amersfoort

100 jaar Fietsend Nederland

Nieuw!Transportfiets, bakfiets en nog veel meer fietsen zie je tijdens deze nieuwe expositie op de Veluwe

Veluwe aan Zee

Zwemmen, spelen en beleven met de hele familie op de Speelstranden

Stoere buitenactiviteiten

Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Spannend veilen en varen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kan je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

Leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort

Ben je op zoek naar leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort en Gelderse Vallei? Dan hoef je niet meer verder te zoeken want wij hebben leuke adresjes voor je verzameld. Spelen in de buitenlucht samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes, leuker kan het niet worden toch? Have fun!

Gratis voorstellingen voor kinderen bij theater Flint

Kom samen met je kinderen genieten van voorstellingen vol met muziek, dans avontuur, fantasie en meer! Verbreed je horizon en laat je verrassen door drie gratis jeugdvoorstellingen in theater Flint.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief