Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Knutselen bij de kinderboerderij

Kom knutselen en spelen bij kinderboerderij de Veenweide in Soest

Elke 1e en 3e woensdag van de maand wordt het weer creatief op de kinderboerderij!

Van 14:00-16:00 uur kunnen kinderen tot 12 jaar lekker knutselen. Ben je jonger dan 8 jaar? Neem dan een ouder of verzorger mee. Tegen een kleine betaling kan je lekker komen knutselen.

Uitgeknutseld? Kom dan spelen bij de speeltuin van de kinderboerderij of ga bij de dieren kijken.

Kom je langs? Voor meer info klik dan op de roze button!

Tip: Kijk voor meer creatieve uitjes in onze uitagenda!

Iedere eerste en derde woensdag van de maand is het knutselmiddag bij de kinderboerderij.

Kinderboerderij de Veenweide

Vedelaarpad 53

3766 CM Soest

Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij de Veenweide

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Wonderfeel Festival Baarn 2026

Gratis toegang voor kinderen met een bomvol kinderprogramma tijdens Wonderfeel

Doornroosje de musical 4+

Geniet van een betoverend sprookje vol humor, liedjes en magie in de zomervakantie!

Kijk en Luistermuseum

Het Kijk en Luistermuseum in Bennekom: daar zit muziek in! Nu met een toffe Playmobil expositie.

Gratis tips voor de vakantie

Gratis tips in je mailbox voor ouders en kids voor leuke uitjes in regio Amersfoort en Gelderse Vallei

Uitgelicht

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

12x leuke uitjes op Veluwe

Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?

Ga mee op avontuur in het Nationaal Militair Museum!

Bij het Nationaal Militair Museum is er voor kleine en grote avonturiers van alles te doen. Luister naar stoere verhalen, verken het museum met een speurtocht, ontdek de wereld van de krijgsmacht via speelwereld Xplore of leer salueren als een echte militair.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief