Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koetshuis Beerschoten

Uitrusten met wat lekkers na een wandeling? Midden in het bos vind je Koetshuis Beerschoten!

Het onlangs gerenoveerde Koetshuis Beerschoten is een fantastische plek voor een uitje met het hele gezin. Je vindt het tussen de bosrijke landgoederen Beerschoten, Houdringe en het Panbos. Geniet hier van een hapje en drankje in een sfeervolle omgeving. In het Koetshuis vind je ook het bezoekerscentrum van Utrechts Landschap.

Je bent hier dagelijks welkom voor ontbijt, lunch, stukje taart, borrel of (vroeg) etentje. Op de kaart vind je voornamelijk dagverse, streekgebonden producten. Uiteraard is er ook volop keuze voor kinderen.

Leuk, combineer je bezoek met een boswandeling of fietstocht. Hebben de kids daarna nog meer energie? Dan kunnen ze zich buiten uitleven in de natuurspeeltuin! Ook honden zijn aangelijnd van harte welkom.

Koetshuis Beerschoten is goed bereikbaar. Verder is er veel ruimte om fietsen te stallen en zijn er gratis parkeerplaatsen.

Tip: feestje met de hele familie vieren? Boven zijn er aparte ruimtes voor groepen.

Klik voor meer info over dit kindvriendelijke restaurant in De Bilt door naar de site via de roze button.

Koetshuis Beerschoten

De Holle Bilt 6

3732 HM De Bilt

Openingstijden Maandag t/m vrijdag geopend van 10.00 uur tot 17.00 uur. Zaterdag en zondag van 10.00 uur tot 20.00 uur.
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Koetshuis Beerschoten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort

Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Hilversum Herfstspecial

Eropuit met de kids tijdens de herfstvakantie.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!