Den Treek-Henschoten
Op Landgoed Den Treek-Henschoten kun je heerlijk wandelen.
Landgoed Den Treek-Henschoten ligt in de gemeenten Leusden, Maarn, Woudenberg en Zeist.
De naam Den Treek-Henschoten komt voort uit de fusie van 2 landgoederen in 1919. Landgoed Den Treek was van de ene tak van de familie De Beaufort en het Landgoed Henschoten van een andere tak van deze familie. Beide landgoederen zijn sindsdien onder gezamenlijk beheer.
Het mooie landgoed is de ideale locatie voor een leuk dagje uit in de natuur. Op de website van Landgoed Den Treek-Henschoten staat wat je er allemaal kunt zien.
Kijk op Kidsproof.nl voor nog meer leuke tips voor uitjes bij jou in de buurt
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Nieuw
Speltocht door Amersfoort
Speel samen tien verrassende spellen van Tiny Melon en ontdek ondertussen de binnenstad van Amersfoort.
Ontdek oude ambachten in de herfstvakantie
Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel activiteiten in de herfstvakantie
Onze favoriete uitjes in Zeist met kids
Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)