
Landwinkel De Kastanjeboom
In de winkel allerlei producten van Hollandse bodem en in de Schenkerij of op het terras lekker ijs.
In de Landwinkel de Kastanjeboom vlakbij Bunschoten, kun je terecht voor diverse producten van Hollandse bodem, zoals boter, kaas, melk, eieren en dergelijke. Maar ook voor leuke en originele kadootjes. In de winkel staat een keukentje voor de kids.
Vanaf april is er ook lekker boeren schepijs te krijgen.
In de Schenkerij of op het boerenterras aan de gezellige picknicktafels kun je terecht voor een lekker kopje koffie met iets lekkers. Of een High Tea, maar dan op z’n boerenfluitjes.
De Kastanjeboom organiseert ook allerlei activiteiten en arrangementen.
Tip: Meer leuke uitjes vind je op het overzicht van Kidsproof Amersfoort
Landwinkel en Schenkerij 'De Kastanjeboom'
Zevenhuizerstraat 281
3751 LC Bunschoten-Spakenburg
Openingstijden
Klik door naar de website van De Kastanjeboom voor de actuele tijden en prijzenToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei
Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!