Boat, Bed & Breakfast
Boat, bed & breakfast 'Albatros' biet alle luxe en comfort van een hotel, maar dan op een boot.
In de haven van Spakenburg is de waanzinnig knusse locatie te vinden van Loodsbotter ‘Albatros’, waar je kunt overnachten met maar liefst maximaal 8 personen. Aan boord vind je stromend koud en warm water, 2 badkamertjes met toilet en douche, 4 slaaphutten waarvan 2 2-persoonsbedden en 2 stapelbedden, stopkontakten, keuken, verwarming, airconditioning, sfeervolle zithoek en voor muzikale bezoekers … een piano!
Te reserveren via mevrouw de Jong 06-361 432 47.
Meer bijzondere overnachtingsplekken met kinderen vind je op Kidsproof.nl
Loodsbotter 'Albatros'
Hoekstraat 72
3751 AN Bunschoten-Spakenburg
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4 x leuke unicorns traktaties om zelf te maken
Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfst- of winterweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme chocolademelk! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.