Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Paardrijlessen voor kids

Lucylla Sangers geeft paardrijlessen aan jong en oud. Privé of in kleine groepjes.

Lucylla Sangers geeft individuele lessen aan jongeren uit kinderdorp ‘De Glind’ en heeft daarnaast haar eigen onderneming ‘Lucylla Paard en ruiter instructie’.

Lucylla heeft een grote passie voor het trainen en verzorgen van paarden. Je kunt bij haar terecht voor:
•Privé les op locatie
•Privé les
•Groepsles voor maximaal 3 kinderen
•Mini les met een Shetland pony

Een groepsles voor max. 3 kinderen duurt ongeveer 1 ½ uur. In deze les gaan de kinderen samen aan het werk in de verzorging van het paard. Hierbij denk je aan het borstelen van het paard. Hier begint namelijk het eerste belangrijke contact tussen mens en paard. Ook het op- en afzadelen en aan de hand lopen met het paard behoren tot de verzorging van het paard. Vervolgens gaan ze rijden. De kinderen rijden om beurten op het paard. Hierbij komen de basisvaardigheden aan bod, zoals alle gangen van een paard en zitoefeningen. Spelenderwijs worden kinderen vertrouwd met een paard, en wordt de samenwerking tussen paard en ruiter in gang gezet.
Mini les op een Shetland pony           
Bij deze les gaan de kinderen eerst poetsen onder begeleiding. Er wordt van alles bedacht om het ponyrijden leuk te maken ook voor de jongste ruiters. In deze les gaan ze spelenderwijs pony rijden. Hierbij kun je denken aan oefeningen en spelletjes met pionnen en oefeningen op de pony. Na het rijden mag je kind nog een rondje wandelen met de pony.

Kijk voor meer informatie op haar website.

Meer ponylessen voor kinderen vind je op Kidsproof.nl

Lucylla paard en ruiter instructie

Boshuisweg 11

3794 MX De Glind

Mail direct

Mail direct naar Lucylla paard en ruiter instructie

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amersfoort

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier

Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.

18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort

Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!