
Lunchroom de Rozentuin
Midden op de Veluwe vind je Lunchroom de Rozentuin. Heerlijk eten en een kinder hightea!
Ga eens langs met de kinderen bij De Rozentuin. Een supertoffe lunchroom midden op de prachtige Veluwe! Hier draait alles om heerlijke lunches, gezellige high tea’s en gewoonweg fantastische kopjes koffie.
Wat De Rozentuin zo uniek maakt, is hun buitengewone team van enthousiaste individuen met een verstandelijke beperking. Met een glimlach van oor tot oor staan ze klaar om jouw ervaring onvergetelijk te maken.
Kinder high-tea
Kom en geniet van een onvergetelijke kinder high tea bij De Rozentuin. Wat staat er op het menu?
Pannenkoekje met sjabloon en drie toppingen om te versieren, 2 Kleine donuts, Cupcake om te versieren, Een drankje speciaal voor jou (en lekker meesnoepen met de rest van de tafel).
Hebben jij en je mids al trek gekregen? Wacht niet langer en klik op de roze websitebutton!
TIP: tips voor leuke kinderfeestjes in en om Amersfoort? Neem een kijkje in de rubriek Kinderfeestjes!
Lunchroom de Rozentuin
Oude Barnevelderweg 5
3886 PT Garderen
Openingstijden
Maandag tot en met vrijdag10:00 uur - 17:30 uur
Prijs
Zie roze websitebuttonToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
10x restaurants om te lunchen mét speelhoek
Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!