De Toffe Peren Tour
Ga samen met Pietje Peer op ontdekkingstocht door het Marius van Dokkum Museum in Harderwijk!
Pietje Peer neemt je mee door het Marius van Dokkum Museum vol met vrolijke en herkenbare schilderen van de enige echte Marius van Dokkum.
Samen met Pietje Peer gaan kinderen op ontdekkingstocht door middel van verschillende vragen en leuke opdrachten.
Een interactieve speurtocht waarbij je een echte Marius van Dokkum-kenner wordt. Kom langs met het hele gezin in Harderwijk en ga de uitdaging aan!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Marius van Dokkum Museum
Academiestraat 7
3841 ES Harderwijk
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag – 10.00 tot 17.00 uurPrijs
Entreeprijzen museum:Klik voor exacte taroeven op de roze websitebutton
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
Carnavalsoptochten in en om Amersfoort
Alaaf...Alaaf...in Amersfoort en omgeving vieren ze ook carnaval! Dus haal je verkleedkleding uit de kast, verf je haar in de gekste kleuren, want het is tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!