Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mobiele kaarsenmakerij

Creatieve kaarsen op je feestje? Mobiele kaarsenmakerij Vossenberg komt bij jou thuis!

Voor creatief kaarsen maken met jong en oud is er een kaarsenmakerij gestart die op locatie gaat. Eigenlijk makkelijker want………

….geen vervoer nodig bij kinderpartijtjes. Scholen hoeven geen touringcar te huren voor het vervoer van groepen of indien op de fiets geen risico’s meer lopen in het drukke verkeer, want voor een originele en vooral een creatieve activiteit komen ze bij je op locatie! 
Als jullie voor de ruimte zorgen,  dat kan zijn in een schuur, lokaal, onder een carport etc of bij mooi weer lekker buiten, dan zorgen zij voor de ingrediënten van een gezellige ochtend, middag of avond..

Wat je zoal kan maken:     
Tuinfakkel dompelen, kneden en uitleven   € 7.50 p.p.
Sprookjeskaars/fakkel voor prinsen en prinsessen   € 7,50 p.p.

Kinderworkshops zijn vanaf  € 75,-. Dit is bijvoorbeeld 10 personen fakkels maken.

Voor kaarsenmaken op locaties  berekenen ze € 0,45 per kilometer vanaf Epe.
Gebruik via de website de contactpagina om meer (vrijblijvende) informatie aan te vragen.

Mobiele kaarsenmakerij Vossenberg

Veldkampweg 3

8162 PV Epe

Openingstijden Neem contact op met Renate Pannekoek voor een afspraak.
Prijs € 7,50 per kaars, minimaal 10 kinderen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei

Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!