Museum Huis Doorn
Ken jij Huis Doorn? Hier heeft de Duitse keizer gewoond! Nu is het een museum met veel kidsactiviteiten.
Huis Doorn is een kasteel in Doorn. Het is vooral bekend door de Duitse ex-keizer Wilhelm II die er van 1920 tot zijn dood in 1941 woonde. Nu is het een museum, leuk voor een dagje er-op-uit.
Museum Huis Doorn biedt tal van activiteiten voor kinderen. Op de 1e en de 3e zondag van de maand kun je de Senta-speurtocht door het Huis doen. Senta is de naam van de lievelingsteckel van de Keizer. Je krijgt een prijsje na afloop. Kosten € 1,50.
Je kan ook de parkspeurtocht doen: ontrafel ‘Het geheim van de Keizer’. Deze speurtocht duurt circa 1 uur. Voor de slimmeriken die het geheim ontrafelen is er een prijsje! Kosten € 3,50.
In het Paviljoen ‘Nederland en de Eerste Wereldoorlog’ is een speelhoek ingericht met spellen die tijdens de Eerste Wereldoorlog ook werden gespeeld, zoals Mens-Erger-Je-Niet met pionnen in de vorm van soldaten.
Ben je jarig? Vier je verjaardagspartijtje in Huis Doorn.
Op Kidsproof.nl staan nog meer bijzondere musea die leuk zijn voor kinderen.
Museum Huis Doorn
Langbroekerweg 10
3941 MT Doorn
Openingstijden
woensdag t/m vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur
zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur
Prijs
volwassenen € 12,00, kinderen 7 tot 18 jaar € 6,00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Op zaterdag 15 november 2025 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Dit jaar komt hij aan op Texel, maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort & Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!