Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen in natuurspeeltuin

Natuurboerderij De Brinkhorst is een natuurspeeltuin rijker. Kom gezellig spelen met de waterbaan!

Natuurboerderij De Brinkhorst heeft een natuurspeeltuin. Kom spelen met de de waterbaan, bouw een hut van takken of klim en klauter over de boomstammen.

Verder heeft de kinderboerderij schapen, geiten, pony’s, konijnen en kippen die bewonderd en soms geknuffeld kunnen worden.

Binnen zijn er speciale ruimten voor kleine huisdieren zoals cavia’s en konijnen. De dieren vinden aaien en knuffelen fijn. In het weekend mogen kinderen helpen met het voeren van de dieren.

Kom kijken en spelen! 

Meer kinderboerderijen vind je op Kidsproof.nl

Natuurboerderij De Brinkhorst

Wageningseberg 43

3825 GR Amersfoort

Openingstijden Dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur.

Van mei tot en met oktober op zaterdag, zondag en feestdagen van 13.00 uur tot 17.00 uur.

Van november tot en met april op zaterdag, zondag en feestdagen van 12.30 uur tot 16.30 uur.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Natuurboerderij De Brinkhorst

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Heel veel speelpret op de boerderij

Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier in vakantie

Stoere buitenactiviteiten

Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten

Bikepark Kidscross

Alle stoere kids opgelet! Kom Kidscrossen bij KidsCross Bikepark in Scherpenzeel!

Mondriaanhuis

Kom alles te weten over kunstenaar Piet Mondriaan in zijn geboortehuis. Ook zijn er vaak kinderworkshops

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.

Natuuruitjes en buiten activiteiten met kinderen

Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in en om Amersfoort te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit voor je kinderen? Lees dan snel verder.

De leukste uitjes met peuters en kleuters in Amersfoort en de Gelderse Vallei!

De regio Amersfoort en de Gelderse Vallei heeft zoveel leuke uitjes te bieden voor de allerkleinsten! Van actieve avonturen tot spannende ontdekkingen, er is voor ieder wat wils. We hebben alle leuke tips verzameld om samen met je peuter/kleuter een onvergetelijke tijd te beleven in deze prachtige omgeving!

Avontuurlijk bezoek aan het NMM!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze er zo leuk vinden. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘het bewegende paard’, ‘het levende strategospel’, ‘de stormbaan buiten’ en het 'zelf in een mini-tank rijden'. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief