Ontdek je Stad kinderfeest
Ontdek je Stad tijdens je kinderfeestje met de speciale speurtocht in het eeuwenoude centrum.
Vier je kinderfeestje in het oude centum van de stad Amersfoort met een speurtocht.
Je leert van alles over de geschiedenis van Amersfoort. Kaatje en Hannes nemen je mee tijdens deze wandeling naar heel veel leuke plekken.
Natuurlijk is er ook snoep, limonade en pannenkoeken of friet, en ijs.
De speurtocht duurt ongeveer een uur tot anderhalf uur en eindigt in het oudste café van Amersfoort. Het totale programma is drie tot drieënhalf uur.
Ontdek je Stad
Langestraat 95
3811 AD Amersfoort
Prijs
€ 17,50 per kind, volwassenen € 11,50.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
4 x leuke unicorns traktaties om zelf te maken
Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!