Ontmoetingshuis Veenendaal
Ontdek, speel en ontmoet! Bij Ontmoetingshuis Veenendaal kun je meedoen aan talloze leuke activiteiten!
Bij het Ontmoetingshuis in Veenendaal kunnen kinderen en ouderen terrecht voor diverse leuke activiteiten. Kom langs en ontmoet!
In het Ontmoetingshuis is heel veel mogelijk. Zij bieden je alle ruimte om te sporten, te vergaderen, trainingen of workshops te geven, feesten en partijen te organiseren of voor andere activiteiten.
Van houtsnijden tot poppentheaters, computerspellen, jazzdance, een cursus Italiaans en schaken. Voor zowel jong tot oud is er van alles te beleven bij het Ontmoetingshuis. Kom je gezellig langs?
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
De leukste tips voor ouders en kids vind je op onze Facebookpagina!
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Speeltuin, terras en een prachtige omgeving
Bij dit restaurant is het echt genieten! Eten, drinken en de kids lekker spelen bij restaurant Soesterdal
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, altijd een topplek!
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten?Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort
Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!