Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SPEL: Cornelis Verzamelaar

Speur samen naar antwoorden tijdens dit leuke spel bij het Oude Ambachten & Speelgoed Museum!

Bij het Oude Ambachten & Speelgoed Museum is er vanaf februari een digitaal spel die je met de hele familiete kunt spelen; het ‘Cornelis de Verzamelaar spel’.

Met je eigen mobiel kan je, via een startkaartje bij de balie, het spel starten en direct aan het speuren gaan. Cornelis neemt je via dit spel mee naar diverse leuke weetjes en feitjes uit het verleden én laat je speuren naar de antwoorden.

En heb je alle antwoorden goed, dan ontvang je aan het einde een Cornelis Certificaat.

Uiteraard is het helemaal leuk om eerst bij de balie je even om te kleden tot Cornelis.

Tot 1 april is dit spel GRATIS te spelen in het museum. Daarna is het spel een extra museumfaciliteit en kan het gespeeld worden voor een meerprijs van 3,50 per spel. Dat is voor het persoonlijke spel, het vergrootglas van Cornelis en je eigen speurderscertificaat.

Klik voor meer info op de roze button.

Tip: Heel tof: je kan er ook je kinderfeestje of familiefeest vieren!

De speurtocht kan je bij ieder bezoek aan het musuem spelen

Oude Ambachten en Speelgoed Museum

Rijksweg 87

3784 LV Terschuur

Openingstijden Zie roze websitebutton
Prijs Tot 1 april is dit spel GRATIS te spelen in het museum.
Daarna: 3,50
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Voorjaarsvakantie in DierenPark Amersfoort

Ontdek in de voorjaarsvakantie samen de natuur en dieren bij DierenPark Amersfoort!

Gamen in de voorjaarsvakantie

Gamen, chillen en samen plezier maken tijdens de voorjaarsvakantie bij GameLounge Leusden

Theaterfestival Lente-Uitjes

Geniet deze voorjaarsvakantie met het hele gezin van supertoffe familievoorstellingen in Amersfoort

Naar het Rijksmuseum met de hele familie

Waan je deze voorjaarvakantie in de 17de eeuw! Maak een hippe kraag of ga op onderzoek!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke uitjes voor de voorjaarsvakantie in regio Amersfoort

Het is voorjaarsvakantie en dat betekent een leuke tijd om samen met het hele gezin eropuit te gaan! In regio Amersfoort & Gelderse Vallei is er genoeg te beleven. De leukste uitjes hebben we voor je verzameld. Nieuwsgierig? Lees snel verder!

9x leuke boswandelingen met kinderen

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!

Jeugtheater festival Lente-Uitjes

Voorjaarsvakantie, dus tijd voor festival Lente-Uitjes! Tijdens dit vrolijke jeugdtheater festival zie je de tofste voorstellingen vol humor en fantasie: eigenwijze verhalen, herkenbare momenten en een dans- en muziektheaterspektakel voorbij komen.

5x Stoere uitjes in regio Amersfoort

Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief