Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoeken De Waegh

In een historisch pand in Nijkerk zit een gezellig pannenkoekenrestaurant.

In het ruim 100 jaar oude voormalige Waaggebouw in het fraaie centrum van Nijkerk, gelegen aan het gezellige Plein, kun je heerlijke ambachtelijke pannenkoeken eten.

Je kunt kiezen uit ee ruim assortiment ambachtelijk gebakken pannenkoeken met verschillende soorten beslag en toppings. En voor gemaksouders: je kunt zelfs pannenkoeken halen.

 
In Pannenkoekenrestaurant De Waegh zijn kinderstoelen aanwezig voor de kleine kinderen.

Kijk op kidsproof.nl voor meer kindvriendelijke restaurants in de buurt

Pannenkoekenrestaurant De Waegh

Plein 2C

3861 AB Nijkerk

Openingstijden maandag en dinsdag gesloten
woensdag en donderdag van 16.00 tot 20.00 uur
vrijdag van 16.00 tot 21.00 uur
zaterdag en zondag van 12.00 tot 21.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Pannenkoekenrestaurant De Waegh

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

New York meets Amersfoort

Proef de sfeer van Amerika bij The Blueberry in de Amersfoort en Nijkerk!

House of Bird

Natuur, wandelen, eten en spelen! Ontdek proeflokaal House of Bird Kwintelooijen vlakbij Rhenen

Speeltuin en terras

Kom spelen in de natuurspeeltuin en heerlijk eten bij café restaurant Soesterdal

Restaurant aan het water

Het is genieten wanneer je Strandhuys Nijkerk bezoekt!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie

Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?

3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief