Pencak Silat – vechtsport
Leren je zelf te verdedigen in een oosterse vechtkunst uit Indonesië afkomstig?
Leren je zelf te verdedigen in een oosterse vechtkunst afkomstig uit Indonesië. Pencak Silat is een uit Indonesië afkomstige vechtsport. En kan gewoon in Amersfoort getraind worden.
Pencak Silat is meer dan “aanvallen en verdedigen”. Respect voor elkaar en discipline zijn een aantal kernwoorden. Naast de zelfverdediging die je leert kan je ook trainen voor deelname aan wedstrijden. Hiervoor wordt veel op bokszakken en stootkussens getraind.
Ben je nieuwsgierig geworden naar pencak silat? Je kan elk moment terecht voor een gratis proefles.
Trek gemakkelijke kleding aan, er wordt op blote voeten getraind.
Leslokatie: Oceaan 6 in de Bron te Vathorst
Meer vechtsporten voor kinderen vind je op Kidsproof.nl
Pencak Silat
Oceaan 6
3825 WC Amersfoort
Openingstijden
Dinsdagavond van 19.30 uur tot 21.00 uur
Vrijdagavond van 19.00 tot 20.15 uur
Prijs
Seizoenscontributie 1e jaar € 190,00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Krav Maga voor kids
Zelfvertrouwen krijgen, voor je zelf opkomen en je lekker fit voelen? Geef je op voor Kids Krav Maga!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amersfoort
Cursus Scholen in de Kunst
Lekker dansen, schilderen, toneel spelen of muziek maken? Dat doe je bij Scholen in de Kunst.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen
Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!