Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Piratenvaart

Altijd al op Piraten safari willen gaan? Het kan met Safarischip De Blauwe Bever in Wageningen en Rhenen

Safarischip De Blauwe Bever vaart naar schitterende rivieroevergebieden in de omgeving van Wageningen en Rhenen. De passagiers trekken onder begeleiding van een ervaren deskundige en gids de natuur in.

Voor de kids is er een speciale kindervaarten, waaronder een piratenvaart. Tijdens de piratenvaart wordt er gezocht naar een verborgen schat. De schat is in een natuurgebied te vinden!

De Blauwe Bever vertrekt vanaf Wageningen, Rhenen, Oosterbeek, Wijk bij Duurstede  naar schateiland – de Jufferswaard. Daar ga je van boord en maak je een speurtocht met raadsels en opdrachten door de natuur en natuurlijk ga je op jacht naar de schat op schateiland!

Is de schat gevonden dan keer je terug naar de Blauwe Bever en vaar je weer naar de opstapplaats.

Deze vaart is geschikt voor kinderen van 5 t/m 12 jaar onder begeleiding van een volwassene.
En……. je mag natuurlijk verkleed aan boord komen, bijvoorbeeld als piraat of iets anders wat je zelf leuk vindt.

Voor meer informatie over de piratenvaart bij Safarischip De Blauwe Bever, klik je op de roze button. (Check van te voren vanaf welke locatie de piratenvaart op schattenjacht gaat).

Vaardata zijn: 16, 24, 30 juli en 22 oktober

Safarischip De Blauwe Bever

Dikkenbergweg 16

6721 AC Bennekom

Openingstijden klik hiervoor op de roze button
Prijs klik hiervoor op de roze button
Mail direct

Mail direct naar Safarischip De Blauwe Bever

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Jij Bouwt de Toekomst

Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen – op het Bouw- en Infrapark in Harderwijk.

ZOOmer Festival

Foodtrucks, muziek, entertainment en kinderdisco tussen de dieren van DierenPark Amersfoort!

Zomervakantie in het Mondriaanhuis

Kom alles te weten over kunstenaar Piet Mondriaan in zijn geboortehuis en kinderworkshops in de zomer!

Op Safari!

Altijd al op water-safari willen gaan? Vaar dan mee met Safarischip De Blauwe Bever op de Nederrijn

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.

7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!

Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief