Kinderfeestje Bloemrijk
Vier een kleurrijk en bloemig kinderfeestje bij Pluktuin Bloemrijk in Wageningen!
De mooiste bloemen vind én pluk je Pluktuin Bloemrijk in Wageningen! Er worden ook leuke workshops gegeven voor groot en klein.
In de Pluktuin vind je heel veel verschillende bloemen! Zo kun je in alle kleuren van de regenboog zelf bloemen plukken en jouw eigen boeket samenstellen. Leuk om als cadeautje weg te geven aan de liefste moeder of oma! Er worden ook verschillende kinderfeestjes georganiseerd. De workshop voor het kinderfeestje is inclusief materiaal, limonade en iets lekkers!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Op zoek naar meer inspiratie voor een geslaagd kinderfeestje in Amersfoort? Check de Kinderfeestjespagina!
Pluktuin Bloemrijk
Geertjesweg 49
6704 PC Wageningen
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfst- of winterweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme chocolademelk! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.