Ouder en kind zwemmen
Vanaf 12 weken kan je samen met je kleintje zwemmen bij R&A in Vathorst
Vanaf het moment dat je kindje 3 weken oud is, mag het meedoen met het ouder en kind zwemmen bij R&A Sports en Swimming in Vathorst Amersfoort.
Er worden in het zwembad verschillende leuke oefeningen gedaan en liedjes gezongen om de kinderen vertrouwd te laten worden met het water. Ook het voortbewegen in het water is een onderdeel van de lessen waardoor de kinderen op jonge leeftijd de eigenschappen van het water leren kennen.
Tijdens de lessen worden de kinderen watervrij gemaakt en daardoor zullen ze zich tijdens de vervolglessen van overlevingszwemmen en uiteindelijk het Zwem ABC al vertrouwd voelen met het water en de omgeving.
De speelse en ongedwongen sfeer tijdens de lessen maakt dat zowel ouder als kind veel plezier beleeft aan de lessen.
Lijkt het je leuk ouder & kind zwemmen bij R&A in Amersfoort uit te proberen? Meld je dan aan voor een gratis proefles via de roze websitebutton.
R&A Sports & Swimming Vathorst
Caraïben 12
3829 BZ Amersfoort
Openingstijden
kijk hiervoor op het rooster van R&A door op de roze button te klikkenPrijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis voorstellingen voor kinderen bij theater Flint
Kom samen met je kinderen genieten van voorstellingen vol met muziek, dans avontuur, fantasie en meer! Verbreed je horizon en laat je verrassen door drie gratis jeugdvoorstellingen in theater Flint.
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
10x Sinterklaas surprises
Echte knutselhelden schudden de ideeën voor een geweldige Sinterklaas surprise zó uit hun mouw, maar anderen kunnen wel wat inspiratie gebruiken.