Uit Eten bij De Hebberd
Bij restaurant De Hebberd kun je genieten van een lekkere lunch, een diner of een heerlijke borrel!
Restaurant De Hebberd staat voor lekker gezellig. De succesformule is inmiddels uitgebreid met restaurants in Amersfoort (Vathorst), Barneveld en Voorthuizen.
De Hebberd heeft een aparte kinderkaart. Deze kaart is special afgestemd op jonge gasten tot 12 jaar. Een aantal kinderen heeft inspraak gehad in de samenstelling van de kaart!
De Hebberd in Amersfoort is gemakkelijk te bereiken met de fiets of met de auto. Gratis parkeren is mogelijk! In Amersfoort parkeer je direct bij het restaurant.
Restaurant De Hebberd
Bergenboulevard 15
3825 AG Amersfoort
Openingstijden
Maandag tot en met zaterdag van 12.00 tot 24.00 uur
Zondag van 14.00 tot 24.00 uur
De keuken sluit om 21.30 uur.
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
12 makkelijke én mooie hapjes voor het kerstdiner op school
12 keer makkelijk hapjes voor het kerstdiner op school. Uitgezocht en persoonlijke getest door collega Annemarie. Conclusie: makkelijk, snel, mooi én lekker om te maken!
12x uitjes op de Veluwe met kids
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst en winter. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.