
Heerlijk eten voor weinig
Resto van Harte verzorgt het hele jaar verse drie-gangenmenu’s voor weinig geld.
Bij Resto Van Harte is iedereen welkom. Resto van Harte verzorgt het hele jaar verse drie-gangenmenu’s voor weinig geld. Naast een heerlijk driegangenmenu kun je ook andere Amersfoorters en organisaties leren kennen.
Tijdens de feestdagen worden er bijzondere diners georganiseerd! Op deze avonden staan warmte, gezelligheid en saamhorigheid centraal.
Reserveren noodzakelijk! Dit kan gratis via telefoonnummer 0800 – 0151,
geeft u hierbij aan of u vegetarisch bent. Overigens wordt er halal gekookt, dus varkensvlees zal niet worden geserveerd.
Meer eetgelegenheden waar je welkom bent met kinderen vind je op Kidsproof.nl
Resto Van Harte
Weberstraat 2
3816 VC Amersfoort
Openingstijden
Open op maandag en woensdag.Resto open vanaf 17.30 uur, aanvang maaltijd om 18.00 uur
Prijs
€ 3,- of € 6,- voor minimaToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei
Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!