Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Rolstoeltoegankelijk wandelen door Schothorst

Vanuit Het Groene Huis starten twee rolstoeltoegankelijke wandelingen door het prachtige Park Schothorst.

Beide wandelingen zijn ongeveer 4 km lang en rolstoel- en kinderwagentoegankelijk. De bijzondere natuur van het Park staat voorop. Daarnaast is er volop aandacht voor de geschiedenis van het park, de bijzondere architectuur en de kunstwerken in de openbare ruimte.

Een wandeling loopt door het groen langs de randen van de woonwijken Schothorst, Zielhorst en Kattenbroek. Naast bijzondere bomen en de natuur bij de vijver van Emiclaer is er ook aandacht voor de bijzondere architectuur van de kattenrug tot de stadsmuur van Kattenbroek. De andere wandeling loopt meer door het groen aan de Hoogland-zijde. Die wandeling voert langs bijzondere kunstwerken en de landschapsstijl en -elementen die nog herinneren aan de rijke geschiedenis van het Park.

De boekjes, met daarin de route én achtergrondinformatie, zijn gratis af te halen bij Het Groene Huis. De wandelingen kunnen ook gecombineerd worden tot één wandeling van 8 km.

Meer info vind je via de roze websitebutton!

Het Groene Huis

Schothorsterlaan 21

3822 NA Amersfoort

Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Het Groene Huis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Geschikt voor

Lijstjes voor Amersfoort

Toegankelijke inspiratie

Toegankelijke events in januari

In januari staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Heerlijke wintervakantie

In de midwinter vertraag je in de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds.

Kom samen schaatsen!

Kinderen met een fysieke beperking kunnen bij 19 ijsbanen in Nederland samen schaatsen deze kerstvakantie

NIEUW: Categorie Inclusief

Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

4 x leuke unicorns traktaties om zelf te maken

Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!

9x leuke boswandelingen met kinderen

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij herfst- of winterweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme chocolademelk! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief