
Speeltuin Soesterkwartier
Speelplek in het Soesterkwartier waar je je urenlang kunt vermaken met glijden, klimmen en klauteren.
Speeltuin vereniging Soesterkwartier heeft een grote speeltuin aan de Noordewierweg waar jouw kind(eren) eindeloos kunnen spelen.
En terwijl zij lekker klimmen, klauteren, schommelen en glijden, kun jij bijpraten met je eigen gezelschap, of dat boek eens uitlezen 😉
De toegang is gratis. Door lid te worden van de speeltuinvereniging, voor € 10,00 per jaar per gezin, draag je bij aan het onderhoud en de instandhouding van de speeltuin.
Leden betalen minder of zelfs niets voor de activiteiten die regelmatig georganiseerd worden.
Speeltuinvereniging Soesterkwartier
Noordewierweg 271
3812 DH Amersfoort
Prijs
Gratis toegang
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Nieuw: Kamperen bij een speelboerderij
Overnacht in safaritent of in je eigen kampeermiddel op deze leuke speelboerderij op de Veluwe!
Beleef een avontuurlijke meivakantie in de natuur
Bij Het Groene Huis in Amersfoort valt er van alles te beleven en te ontdekken in de meivakantie
100 jaar Fietsend Nederland
Nieuw!Transportfiets, bakfiets en nog veel meer fietsen zie je tijdens deze nieuwe expositie op de VeluweBlogs & inspiratie
Alle blogs
10x restaurants om te lunchen mét speelhoek
Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!
Vier de meivakantie met deze toffe tips!
Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland