Spetterende verjaardag
Geef een spetterend zwemfeest met je vriendjes en vriendinnetjes in zwembad Sportboulevard De Engh
Je wordt ontvangen in het restaurant aan een feestelijk versierde tafel met limonade. Nadat de cadeautjes zijn uitgepakt kun je vrij zwemmen in het recreatiebad.
Leef je helemaal uit met de stroomversnelling, bubbelbad, grote glijbaan en rondom het bad staan overal zitjes waar je kan relaxen.
In overleg met het restaurant mag je zelf bepalen hoe laat er wordt gegeten. Je kunt op de zwemzaal eten (dan zorgen zijn voor een gereserveerde tafel), maar je kunt ook besluiten dat je na het zwemmen in de horeca gaat eten. Daar staat dan een versierde en gedekte tafel voor je klaar.
Van te voren kun je ook nog kiezen uit een thema bij het zwemmen. Klik op de roze button om dit spetterend feestje te reserveren.
Voor meer leuke ideeën voor een kinderfeestje kijk op kinderfeestjes van Kidsproof.nl
Sportboulevard De Engh
Dalweg 181
3762 AW Soest
Openingstijden
Het zwemfeestje is mogelijk op:woensdag 13.00 - 18.00 uur
zaterdag 11.00 - 16.00 uur
zondag 13.00 - 16.00 uur (op woensdag en zaterdag is het recreatiebad open en op zondag zijn alle zwembaden open om vrij te zwemmen).
Prijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Amersfoort en de Gelderse Vallei!
De regio Amersfoort en de Gelderse Vallei heeft zoveel leuke uitjes te bieden voor de allerkleinsten! Van actieve avonturen tot spannende ontdekkingen, er is voor ieder wat wils. We hebben alle leuke tips verzameld om samen met je peuter/kleuter een onvergetelijke tijd te beleven in deze prachtige omgeving!
7x toffe boerderij- en landwinkels met terras
Kaas, fruit, groenten en andere lokale lekkernijen kopen van de boer? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderij of landwinkel, hoe leuk is dat? Wij hebben 7X toffe winkel locaties met terras (voor in de zomer) voor je verzameld. Leuk om met de kids naar toe te fietsen. Nu wordt lokaal boodschappen doen ineens heel leuk...