Zed en Sop zwemles
Zwemmen is leuk! Geef je kind op voor zwemles met Zed en Sop bij Optisport Soest!
Zwemmen is leuk! Leren zwemmen tijdens een groot onderwateravontuur is nog veel leuker!
Samen met Zed de haai en Sop de zeester beleef je de spannendste avonturen tijdens de zwemlessen. Alle avonturen staan beschreven in een paspoort dat je samen met een prachtige schatkist krijgt bij de start van de zwemles. Gaandeweg worden er edelstenen en zegels verdiend, je wordt beloond zodra je weer een belangrijke stap hebben gemaakt.
In september en januri starten nieuwe zwemlessen met Zed en Sop weer, dus geef je kind snel op via de roze button.
Kijk voor meer toffe zwemactiviteiten van Optisport Soest bij clubjes.
Ook voor het reguliere zwemmen of turbozwemmen kan je kind bij Optisport Soest terecht!
Sportboulevard De Engh
Dalweg 181
3762 AW Soest
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4 x leuke unicorns traktaties om zelf te maken
Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!