
Paardrijden bij Groenendaal
Bij Stal Groenendaal kun je leren paardrijden, buiten en binnen op diverse niveaus.
Ben jij ook helemaal “gek” van pony’s en paarden? Bij Stal Groenendaal kun je ermee kennismaken. De manege heeft vijftien betrouwbare rijpony’s en een aantal paarden, waarmee wekelijks ongeveer 22 lesuren worden gegeven. In een les rijden acht tot tien personen, zodat iedereen voldoende aandacht krijgt.
Zowel voor kinderen als volwassen zijn er lessen. Als je geen genoeg kunt krijgen van de paarden zijn er ook nog poetslessen. In deze lessen leer je alles wat met paarden te maken heeft naast het rijden.
Stal Groenendaal heeft op het eigen terrein ook een Ruitershop, voor al je kleding, accessoires en cadeau-artikelen.
Stal Groenendaal
Zevenhuizerstraat 154
3751 LD Bunschoten-Spakenburg
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amersfoort
Zwemles in Vathorst
Kom bij R&A Sports & Swimming Vathorst in kleine groepjes met persoonlijke aandacht je ABC halen!
Proefweek – gratis groepsles uitproberen
Kom proeven, proberen en plezier maken tijdens de Proefweek bij Scholen in de Kunst in Amersfoort!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x leuke klimtorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súper hoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens heb je prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
Familie Festivals en evenementen in regio Amersfoort!
Er worden zoveel leuke, gezellige evenementen en festivals voor de hele familie georganiseerd in augustus en september! Vaak is het (nog) lekker weer en is het een fijne dag om er samen op uit te gaan. Lekker genieten van alle leuke activiteiten, muziek, theater of voorstellingen, workshops en meer! Wij hebben een handig overzicht voor je gemaakt met familie evenementen -en festivals in en om Amersfoort. Veel plezier!
9 x leuke pluktuinen in en om Amersfoort
Geniet jij ook zo van de zomer? Alles groeit en bloeit. Je hebt vast ook al die prachtige bloemen en bramenstruiken langs de kant van de weg zien staan. Wij worden er altijd heel vrolijk van! Wat superleuk is, om samen met je kids bloemen of fruit te plukken bij een pluktuin.