Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen met muziek

Jetske zingt, speelt en maakt muziek met ouders & kinderen van 1 tot 6 jaar waarbij plezier voorop staat.

De liedjes die Jetske zingt zijn eenvoudig en voor iedereen gemakkelijk te leren. Zij maakt gebruik van zelfgemaakte instrumentjes, voorwerpen uit de dagelijkse omgeving en simpel speelgoed zodat ouders en kinderen er thuis zonder moeite mee verder kunnen gaan.

Na de les krijg je de gebruikte teksten met muzieknotatie, en voor de kinderen herkenbare plaatjes, op papier mee naar huis.

Doelgroep: Vaders, moeders, opa’s of oma’s met een kind van ongeveer 1 tot 6 jaar.


Spelen met Muziek op vrijdagochtend:
1e blok:
26 januari, 2, 9, 16 februari, 9, 16 & 23 maart
2e blok:
30 maart, 6, 13, 20 april, 11, 18 & 25 mei
Lestijd:
– 1e groep: 9.00 – 10.00 uur
– 2e groep: 10.15 – 11.15 uur

Spelen met Muziek op zaterdagochtend:
27 januari, 3, 24 maart, 14 april, 5 & 26 mei
Lestijd: 10.30 – 11.30 uur

Locatie: Leusderweg 110, te Amersfoort.

De lessen zijn ongeveer 45 minuten waarna je nog een kopje koffie/thee kunt blijven drinken. Graag zelf iets voor de kinderen meenemen.
 

Aanmelden kan telefonisch of per mail. Voor meer info klik op de roze button 

Wil je alvast eens zien hoe de lessen ‘Spelen met muziek’ voor peuters en kleuters  gaan? Kijk dan naar het filmpje!

Meer muzieklessen voor kinderen vind je op Kidsproof Amersfoort

Spelen met Muziek

Leusderweg 110

3817 KC Amersfoort

Openingstijden
Voor actuele informatie over tijden en prijzen, kijk op de website van Sterreke
Mail direct

Mail direct naar Spelen met Muziek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Hilversum Herfstspecial

Eropuit met de kids tijdens de herfstvakantie.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!