
De Groene Belevenis Leusden
De Groene Belevenis in Leusden is hét centrum voor natuur en milieu, voor alles op het gebied Natuur!
Bij De Groene Belevenis in Leusden bent je aan het juiste adres voor duurzaamheidscommunicatie en natuurbeleving. Particulieren, kinderopvang, scholen, bedrijven en organisaties kunnen bij hier terecht voor diverse natuurgerichte activiteiten.
Bezoek de uitnodigende en natuurlijke Struintuin voor een onuitwisbare groene belevenis!
Wat hebben zij te bieden?
– Verjaardagsfeestjes voor kinderen
– De jeugd natuurclub
– Kinderactiviteiten op de woensdagmiddag
– Locatie voor groene familiefeesten
– Excursies en workshops voor volwassenen
– Lessen en leskisten voor het basisonderwijs
– Themakisten en activiteiten voor de kinderopvang
– Groene teambuildings activiteiten en bedrijfstrainingen
– Project natuur over de drempel voor bewoners van zorgcentra
– Groene Agenda
– Advies en inspiratie
Meer natuurgebieden voor kinderenvind je op Kidsproof.nl
Stichting De Groene Belevenis
Hamerveldseweg 105-107
3833 GM Leusden
Openingstijden
Bel voor een afspraak; 033-3034940 of stuur een mail naar info@degroenebelevenis.nlPrijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie


Gratis nieuwsbrief met tips
Wil jij de leukste Kidsproof tips en uitjes in regio Amersfoort & Gelderse Vallei ontvangen?
Speeltuin en restaurant
Kom spelen in de natuurspeeltuin en lekker eten en drinken bij café restaurant Soesterdal
100 jaar Fietsend Nederland
Nieuw!Transportfiets, bakfiets en nog veel meer fietsen zie je tijdens deze nieuwe expositie op de VeluweBlogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de meivakantie met deze toffe tips!
Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.