Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Suzuki Muziekschool

Zoek je muziekles voor je kind vanaf 3 jaar? De muziekdocenten geven les volgens de moedertaalmethode.

Ben je op zoek naar cello, gitaar of vioolles voor je jonge kind? Gegeven door enthousiaste, gediplomeerde docenten die gespecialiseerd zijn in het werken met kinderen?

Kun je zelf bij de lessen aanwezig zijn en ben je bereid je kind thuis te helpen? Zoek je kwaliteit in de muziekles waar je zowel als kind als ouder veel zult leren?

Kom dan eens kijken bij de lessen en de concertjes van Suzuki Muziekschool Amersfoort. Maak eventueel een afspraak voor een vrijblijvende kennismaking.

De docenten geven les volgens de Suzukimethode, waarbij je muziek leert maken alsof het je moedertaal is.

Er wordt les gegeven op locaties in Amersfoort en Baarn (cello).

Wil je meer weten of een afspraak maken? Klik hiervoor op de roze website button.

Suzuki Muziekschool Amersfoort

Victoriestraat 20

3815 MP Amersfoort

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Suzuki Muziekschool Amersfoort

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amersfoort

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort

Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.

Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier

Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.