Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

New York meets Amersfoort

Proef de sfeer van New York bij The Blueberry in de Amersfoortse binnenstad en bij winkelcentrum Emiclaer

Op de Hof, het gezelligste plein van de Amersfoortse binnenstad én in het gezellige winkelcentrum Emiclaer in Amersfoord-Noord vind je een gezellige ontbijt & lunchzaak met een Amerikaanse twist: The Blueberry.

Van New York cheesecake, kleurrijke cupcakes en torenhoge taarten tot bijzondere (huisgemaakte) drankjes, het lekkerste all-day ontbijt van Amersfoort en heerlijke vers belegde sandwiches, smoothies & milkshakes én natuurlijk hoge kwaliteit koffie en thee.

Kom ook genieten van al het lekkers dat The Blueberry te bieden heeft!

The Blueberry Amersfoortse Binnenstad:
Hof 21
3811 CJ Amersfoort
hof@theblueberry.nl
Tel: 033 – 752 0226

The Blueberry Winkelcentrum Emiclaer:
Emiclaerhof 40
3823 EN Amersfoort
noord@theblueberry.nl
Tel. 033-750 5544

Regelmatig worden er workshops voor kidneren én volwassenen aangeboden.

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie en de openingstijden.

Tip: Bekijk ook eens onze Eropuit categorie voor leuke uitjes. 

The Blueberry

Hof 21

3811 CJ Amersfoort

Openingstijden zie website
Mail direct

Mail direct naar The Blueberry

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Springplezier bij You Jump Amersfoort

Gave tricks en stunts leren of rennen en vliegen door het trampolinepark: beleef het bij You Jump Amersfoort!

Sudbury Kinderopvang Amersfoort: vrijheid om te groeien!

Op zoek naar een kleinschalige, inspirerende kinderopvang waar jouw kind vrij kan ontdekken, spelen en leren in eigen tempo?

Top 8 uitjes voor kids op de Utrechtse Heuvelrug

Heb je zin in actie, buiten spelen, de natuur ontdekken, chillen en lekker eten? Kom dan een dagje of weekend naar de Utrechtse Heuvelrug! Hier wordt iedere dag een avontuur. Er valt in dit mooie stukje Midden-Nederland vol bos, hei, duinen en kastelen zo veel te beleven. Wat precies? Je leest het hier!

Natuuruitjes en buiten activiteiten met kinderen

Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in en om Amersfoort te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit voor je kinderen? Lees dan snel verder.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief