Proefles bij Theatermakerij
Elke maandag tot en met donderdag zijn er proeflessen bij Bzzzonder Theatermakerij!
Proeflessen
Vanaf 4 september tot aan de herfstvakantie zijn er elke week proeflessen op maandag en donderdag van 14.30-16.00 uur. Wees welkom bij de Theatermakerij van Bzzzonder!
Hou jij van toneel, het podium, de lampen? Of van heerlijk bewegen op muziek? Of van allemaal tegelijk? Dan past een plekje bij de Theatermakerij en New Choreographic Design heel goed bij jou. Vanuit een écht theater – Theater De Kamers – werken we in de ‘Theatermakerij’ aan een zelfgemaakte, avondvullende voorstelling door kinderen van 8 tot 101.
Multidisciplinair, want we gaan alles zelf doen: de voorstelling spelen en dansen, maar ook de decors, techniek, kostuums en visagie. Daarbij mag jij zijn wie je bent. Of juist even iemand anders worden. Vanuit een veilige omgeving mag jij je talenten ontdekken en nieuwe uitdagingen aan gaan. Licht uit, spot aan: iedereen is bijzonder!
New Choreographic Design
New Choreographic Design verzorgt de artistieke invulling van de Theatermakerij. Bij dit gezelschap, van Nelse van Heurck en Christoph Eberl, zijn kinderen met alle (mentale, fysieke, emotionele, sociale en culturele) achtergronden welkom. Lesgeven en het maken van producties en choreografieën doen zij vanuit een bewezen methodiek die het mogelijk maakt dat alle deelnemers zich op hun eigen unieke manier kunnen ontwikkelen.
Bzzzonder
Bij Bzzzonder is er altijd iets te beleven, te ontdekken en te spelen voor kinderen van 0 tot 101. Iedereen is welkom, wat je talent, achtergrond of verhaal ook is. Dat doen we op onze levendige ontmoetingsplekken en in fijne kinderopvang. Ook theater is een prachtige middel om onze droom te verwezenlijken. In een veilige omgeving mag ieder zijn of haar talenten ontdekken. Iedereen gelijk, iedereen bijzonder
Voor meer informatie klik je op de websitebutton.
Geschikt voor
Lijstjes voor Amersfoort
Toegankelijke inspiratie
Verzetsmuseum Junior
Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden
Zomerpaleis Het Loo
Een zomer vol toegankelijke voorstellingen en rondleidingen bij Paleis Het Loo in Apeldoorn!
InterActing Zomerweek
Vier dagen theater, creativiteit en ontmoeting voor jongeren met autismeBlogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.