Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zelfplukdagen

Zomerfruit is toch wel het lekkerste fruit wat er is! Ga het zelf plukken bij Très Jolie!

In het oogstseizoen, gemiddeld van eind juni tot half september is de tuin van Très Jolie op dinsdag en zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur open voor zelfpluk. 

Het plukken van fruit en het binnenhalen van de oogst is een soort oerervaring die ze bij Très Jolie iedereen zouden gunnen. Je kunt fruit plukken voor je toetje, maar het kan ook in grotere hoeveelheden bijv voor het maken van jam. Je plukt in emmertje die ter plekke aanwezig zijn, vervolgens wordt het geplukte fruit gewogen en betaald. Het is handig om zelf bakjes mee te brengen om het geplukte fruit mee in naar huis te nemen.

  • zwarte en kruisbessen: de eerste 2 à 3 weken van het plukseizoen
  • rode bessen: hele zomer
  • blauwe bessen en frambozen: vanaf half juli
  • bramen: eind juli

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie!

Leuk om te doen met je vers geplukt fruit: Sier je drankje op met fruitige ijsklontjes. Lekker én heel simpel om te maken.

Tres Jolie

Boshuisweg

Achterveld

Openingstijden dinsdag en zaterdag: 10.00 - 16.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Tres Jolie

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Stoere buitenactiviteiten

Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten

Heel veel speelpret op de boerderij

Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier in vakantie

Bikepark Kidscross

Alle stoere kids opgelet! Kom Kidscrossen bij KidsCross Bikepark in Scherpenzeel!

Mondriaanhuis

Kom alles te weten over kunstenaar Piet Mondriaan in zijn geboortehuis. Ook zijn er vaak kinderworkshops

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!

Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief