Bloemen plukken bij Pluktuin Stoutenburg
Wat is er leuker dan zelf je bloemen plukken? In de kleurrijke Pluktuin Stoutenburg kan dat!
De allerlaatste keer van dit seizoen kan je nog bloemen komen plukken bij Pluktuin Stoutenburg. Als dat geen leuk uitje is! Wat wil je? Tulpen, dahlia’s, rozen, lathyrus, goudsbloemen, korenbloemen, zinnia’s…
Op dit moment zijn er nog veel bloemen én pompoenen die geplukt kunnen worden.
Op de tafel bij de ingang van de tuin staan plukschaartjes, scheppen en plukmanden klaar. Daar staat ook een plank met gaten, waarin je het bindpunt van jouw bos bloemen kunt meten. Zo weet je snel wat de prijs van je boeket is.
Voor de kinderen is er in de zomer een aparte kinderpluktuin en kunnen kinderen onder toezicht van ouders/verzorgers zelf hun boeketje plukken. In de lente staat de tuin vol met tulpen! En in de herfst zijn er pompoenen te koop
Je kunt hier ook nog genieten van een lekker kopje thee of koffie in het Theehuis. Met zelfgemaakte taart, smullen maar!
Tip: Meer leuke tips om er op uit te gaan met kinderen vind je onze uitagenda.
Pluktuin Stoutenburg In de vrolijke mortier
Stoutenburgerlaan 6
3835 PB Stoutenburg
Openingstijden
Check de openingstijden via de roze buttonToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Friends on Ice
Kom schaatsen met het hele gezin bij Friends on Ice in het hart van Ede tijdens de winter
Musical4daagse Amersfoort
Unieke theater ervaring in theater Flint in Amersfoort! 4 dagen zingen, dansen en acteren.
Start creatieve cursussen voor kids
Geef je kind een creatieve start bij Scholen in de KunstBlogs & inspiratie
Alle blogs
Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes
Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 12 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfst- of winterweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme chocolademelk! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Sleeën zonder slee: 8 tips voor alternatieven
Gaat het eindelijk sneeuwen, heb je geen slee in huis of heb je niet op tijd een slee bemachtigd? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.